Welcome - Choose language:

O firmie

Lider w świadczeniu usług dla hut i odlewni

   TMS International jest liderem w świadczeniu usług dla producentów stali na świecie. Nasi ludzie, usługi, technologie i urządzenia stanowią nieocenione źródło sukcesu zapewniajace wsparcie oraz zwiększające efektywność operacyjną naszych partnerów. Usiłujemy przewidywać przyszłe wyzwania naszych klientów poprzez ciągłe doskonalenie naszych procesów i wprowadzenie nowych usług w branży metali żelaznych. Nasze usługi pomagają zmniejszyć oddziaływanie ubocznych skutków przemysłu metalurgicznego na środowisko i przyczyniają się do zwiększenia jego czystości.

  TMS International przoduje w budowaniu najlepszych w swojej klasie zespołów, które spełniają najsurowsze wymagania naszych partnerów w każdym miejscu na świecie. Ich wsparcie w optymalizację procesów odzysku złomu lub wdrażaniu rozwiązań zero odpadów w zakładach naszych klientów, nieodzownie zwracając uwagę na jakość i wydajność.
   TMS International działa w zakresie od specjalistycznych usług w jednym miejscu, do wyspecjalizowanych działań zapewniających naszą pełną gamę usług wsparcia produkcji stali. Niezależnie od wielkości, nasze zespoły wspaniale wpisują się w działalność naszego partnera, starając się rozszerzać swoje możliwości. Nasze działania wyróżniają się wysokim poziomem odpowiedzialności, częstymi spotkaniami z obsługiwanym klientem, bieżącym rozwiązywaniem problemów, przenikliwością i szybkością w podejmowaniu trafnych decyzji. Jednym z filarów naszej działalności jest budowanie silnych, długotrwałych relacji z naszymi partnerami. Z ponad 88-letnim doświadczeniem TMS International pozyskał i zatrzymał klientów poprzez dostarczanie im najwyższej jakości usług oraz nadal zwiększa liczbę partnerów. W rzeczywistości duża część naszych klientów jest związana z nami wieloletnią lojalną współpracą.  

   Nasza globalna sieć obejmuje ponad 80 miejsc działalności w hutach i 36 biur handlowych w 14 krajach. Prowadzimy działalność w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Afryce, Europie, Azji i na Karaibach.

Kontakty

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu z Biurem TMS International Poland Sp. z o.o.
 

tel. +48 32 639 47 00

biuro@tmsinternational.com