Welcome - Choose language:

Zespół

              TMS International jest miejscem pracy godnym Twojej uwagi. Nasz międzynarodowy zespół pracowników, reprezentowany zarówno przez operatorów sprzętu ciężkiego jak i kadrę administracyjną i menedżerską, wyróżnia się wiedzą ekspercką, bogatym doświadczeniem zawodowym i wysokim poziomem etyki zawodowej.

Praca u nas wymaga energii, zaangażowania, poczucia odpowiedzialności, elastyczności i nastawienia na pracę zespołową.

Naszym priorytetem jest ciągły rozwój, dbałość o kwestie BHP oraz środowisko na każdym poziomie działania, jak i zapewnienie wszystkim zatrudnionym równych możliwości.

Jako firma rozwijająca się na polskim rynku poszukujemy utalentowanych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do naszego zespołu. Oferujemy interesujące i ambitne stanowiska dla osób o profilu inżynierskim, technicznym oraz profesjonalistów danych specjalności.
 

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres e-mail: bwilk@tmsinternational.com

Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona przez nasz Dział Kadr i / lub  menedżera prowadzącego nabór do swojego zespołu. Kontaktujemy się z kandydatami spełniającymi kryteria rekrutacyjne e-mailowo i telefonicznie tak szybko jak jest to możliwe, jednak nie później niż w momencie zakończenia etapu selekcji CV. Okres trwania procesu rekrutacji jest uzależniony od liczby otrzymanych aplikacji oraz stopnia spełnienia przez zainteresowanych kandydatów kryteriów założonych dla danego środowiska. Staramy się tak dobierać ludzi, by dobrze im się ze sobą pracowało.

Wyślij do nas swoje zgłoszenie, umożliwiając nam zapoznanie  się z Twoją kandydaturą!

 

Kontakt

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu z Działem HR TMS International Poland Sp. z o.o.

tel. +48 32 639 47 07

bwilk@tmsinternational.com